Fõ tartalom

1998


Díszpolgár:

MORVAY Gyula – In memoriam

DROZDY Gyula – In memoriam

SZIKORA Juraj

MÓDER Jozef

SIMONYI Lajos – In memoriam

MUDr. RÉTHEY PRIKKEL Lajos – In memoriam

Falu díja:

MÉRY Margit

BORBÉLY Péter

BÍRÓCZI Štefan

KOPECSNI Vince

TODORANOV Karol

SIMEK Sándor

Polgármester díja:

Msgr. LÉNÁR Károly

GYUREK Štefan

ZÁHRADKA Ľudovít

MODRÁNSZKY Vincent

 

Kitüntetések:

Ing. SZABÓ Štefan

CSOMÓOVÁ Magdaléna

Elismerésben részesülnek:

VANYA Lajos, MOJZES Erzsébet, BENKŐ Tímea, VARGA Katalin, Ing. SZABÓ Rozália, FUJASZ György, Mgr. Jozef DERŇÁR, HRABOVSZKY Magda, SZABOVÁ Klára, BORBÉLYOVÁ Agáta, VAS András, Ing. ROSKO Péter, GERÓ Margit, FIALKA Alexandra, SZABÓ Mihály, CSERNÁK Elek, BOROS Vince, MUDr. A. MAJOROVÁ, MUDr. K. NEMEŠOVÁ, MUDr. P. VYKOUKAL, MUDr. F. KRAK, MUDr. O. HALZL, PharmDr. G. BOGDÁNY, RÉMEŠOVÁ Anna, ZSILINSZKÁ Margita, BORBÉLY Emma, PINTÉR Vilmos, SZALAI Lajos, SZALAI Ilona, VANYA Vilma – Tilda nővér, BERTA Matild – Leona nővér, VINCE Mária, Ing. SZABÓ Štefan, képviselő, BARA Štefan, képviselő, CSÁNYIOVÁ Vilma, képviselő, MOJZES Imrich, képviselő, Mgr. HORÁČEKOVÁ Helena, képviselő, BALOGH Ladislav, képviselő, BENCZE Michal, képviselő, Ing. BALOGHOVÁ Oľga, képviselő, Mgr. JUHÁSZ Juraj, képviselő, JANEGA Ladislav, képviselő, SZÁRAZ František, képviselő, Ing. KOLLÁR Zoltán, képviselő, BÉDI František, képviselő, BIRKUS Karol, képviselő, BALOGH Cecília, képviselő, Ing. CZAPÁRIKOVÁ Melinda, képviselő, BÍRÓCZI Štefan, képviselő, BENCZEOVÁ Eva, képviselő, Mgr. KÓSA Karol, képviselő, SZIKORA Ladislav, képviselő, SZTRECSKOVÁ Gizela, képviselő, BIRÓCZI Mikuláš, képviselő, MOJZES Peter, képviselő, FUGLI Július, képviselő, Mgr. BENCZE Gertrúda, képviselő, BORBÉLY Dezider, képviselő, CSOMÓOVÁ Magdaléna, képviselő, TÓTH Zoltán, képviselő, MOJZES PETER, képviselő, RNDr. BARA Michal, hivatalvezető, BENCZE Štefan, főellenőr

2002


Polgármester díja:

CSANDA József

SZABÓ Ferdinand

BALOGHOVÁ Rozália

GERÓOVÁ Margita

Mgr. NOSKAJ Roman

Díszpolgár:

R. TÖRLEY Mária

CSÁKY Pál

 

2006


Falu díja:

VANYA Štefan

VARGA Katalin

FUGLI Gyula

Mgr. HEGYIOVÁ Oľga

MOJZES Ferenc

MORVAIOVÁ Anna

SZABÓOVÁ Mária

KOLLÁR Anton

SZTREČKO František

BUGYIK Karol – IN MEMORIAM

MÁTÉ Jozef

BOROS Vincent

BUJÁK Vincent

RUZSIK Štefan

ASZTALOS Orsolya

GERÓOVÁ Margita

LIPTÁK Miroslav

BIRKUS Karol

ÚJHELYI František

MÉRY Margit

 

Polgármester díj:

BORBÉLY Katalin

BUDA František

CSIKÓS Anton

FEKETE Irén

VAS András

 

2007


Falu díja:

BORBÉLY Emma

ZSILINSZKÁ Margita

 

Polgármester díja:

SZALAY Lajos – IN MEMORIAM

SZABÓ Mihály

 

2008


Tiszteletbeli polgár:

POTÁPI Árpád János

Falu díja:

KELE Lajos

BENCZE Mihály

OROSZKI István

Polgármester díja:

CSANDA Jozef

ÁGH Zoltán

FUGLI Csilla

Pplk. Ing. Vojtech MOJZES

 

2009


Falu díja:

RNDr. Michal BARA

Dezider BORBÉLY – IN MEMORIAM

Mária KOLLÁR

 

Polgármester díja:

Anna RÉMEŠOVÁ

VANYA Vilma, kedvesnővér

2010


Falu díja:

VANYA Lajos

VAS András

VARGA József

Polgármester díja:

BALOGH Rozália

BENCZE Anna

BORBÉLY Róbert

GALLÓ Koloman

HALÁSZ Gabriella

Köszönő levél:

Ing. Peter BÍRÓCZI, Gabriel VANYA, Gabriel VARGA, Ing. Zoltán KOLLÁR, Kristián MAREK, Ladislav PŠENÁK, Ladislav PÁL, Ladislav VINCZE, Roman MASAROVIČ, Roland MÉSZÁROS, Árpád SZLÁVIK, Attila VIDA, Anton VAŇA, František BUGYIK, Martina SOLÁROVÁ, Ladislav BORBÉLY, Juraj BORBÉLY, Štefan BUJÁK, Kristián TÓTH, Juraj ZELENKA, Lóránt BIRKUS, Jozef TÓTH, Marian MAŽÁR, Jozef PUSKÁS, Zsolt KOLLÁR, Attila BÍRÓCZI, Karol MÉSZÁROS, Jozef BUGYIK, Štefan VIDA, Rudolf BUJÁK, Imrich HEGYI, Ladislav MODRÁNSZKI, Ing. Tibor MENYHÁRT, Aladár OLÁH, Michal BENCZE

2011


Falu díj:

Msgr. BALOGH Vince „IN MEMORIAM“

SZŐGYÉNYI Mária

MUDr. PÓSA Éva

 

Polgármester díja:

LUDAS József „IN MEMORIAM“

 

2012


Falu díj:

Bonyhádi Felvidékiek Egyesülete

Ing. Szabó István

 

Polgármester díja:

Sánta Mária

2013


Falu díj:

Borbély Sándor

Tóth Vendel IN MEMORIAM

 

Polgármester díja:

Árendáš Milan

2014


Faludíj:

Ing. Szabó Rozália

MUDr. Borbély Zoltán

 

Polgármester díja:

Sztrecsko Gizella

Vanya Zsuzsanna

2015


Faludíj:

Boros Vince

Pál Vince

 

Polgármesteri díj:

Csomó Magdolna

Vanya Elek

 

2016


Falu díj:

Móder László IN MEMORIAM

 

Polgármester díja:

Cseh Határvidék Klubjának Chebi Alapszervezete

 

2017


Díszpolgár:

Beke László

 

Falu díj:

Ing. Batyka Marian

DiS. art. Tóth Ferenc

 

Polgármester díja:

Buják Vince